O PROJEKTE

CIEĽ PODNIKATEĽSKÉHO INKUBÁTORA

6 z 10 opýtaných by chcelo podnikať, ale začnú len 2 a uspeje 1.

Toto je neúprosná štatistika…

Prečo tí 4-ia ani nezačnú a ten jeden neuspeje? Dôvodov všetci poznajú dosť: nedostatok kapitálu, strach z neúspechu, zlé podnikateľské prostredie, neskúsenosť, druhotná platobná neschopnosť….

Otázka je, ale prečo ten jeden uspel?

Čo mal iné, čo nemali tí, ktorí ani nezačali alebo neuspeli? Talent, kapitál, prajnejšie prostredie, lepší nápad…?

Z osobných skúseností vieme, že v 95% prípadoch nič z toho a mal tú istú, ak nie horšiu, východiskovú pozíciu ako ostatní.

Tak v čom to je?

Na to nájdete odpovede v našom Podnikateľskom inkubátore, pretože ho vedú tí, ktorí to zvládli a uspeli. Od nich sa môžete dozvedieť, ako sa dajú prekonať prekážky spojené so začiatkom každého podnikania.

Cieľom je dať príležitosť otestovať si svoj podnikateľský potenciál všetkým tým, čo skutočne túžia po slobode a nezávislosti a sú ochotní pracovať na sebe a učiť sa od úspešných.

Nezaručíme Vám úspech, ale budeme radi, ak Vám pomôžeme otvoriť oči a myseľ, aby ste dokázali vidieť a využiť príležitosti, s ktorými si viete zrealizovať predstavy o svojom živote.

 

PRE KOHO JE URČENÝ

 

Podnikateľský inkubátor je pre tých, ktorí sa chcú naučiť zarábať peniaze podnikaním – vstup do inkubátora nie je podmienený vekom ani predošlými skúsenosťami. Môže do neho vstúpiť študent, zamestnaný človek, či mamička na materskej dovolenke. Dôležité je iba jedno kritérium, chcieť byť sám sebe pánom.

Môžete, ale nemusíte mať podnikateľský nápad – ten vôbec nie je podmienkou vstupu.

Práve naopak, ak ho nemáte a ste len zvedavý, či by ste mali na podnikanie alebo sa chcete stretnúť s ľuďmi, ktorí podnikajú – radi privítame práve vás!

ČO ZÍSKATE

 

Náš Podnikateľský inkubátor je o praktickom vzdelávaní. Jeho absolvovaním spoznáte viac svoju osobnosť, svoje silné stránky, nadanie či zručnosti, na ktorých môžete postaviť teraz alebo v budúcnosti svoj podnikateľský plán. V mnohých ľuďoch je potenciál, akurát o ňom nevedia. Dozviete sa aj to, čo Vám naopak vnútorne bráni vidieť a využiť príležitosti, ktoré prechádzajú okolo nás neustále. Budete mať kouča, skúseného podnikateľa, ktorý vám ukáže na svojom vlastnom príklade, čo je skutočne dôležité, aby ste dokázali svoje nápady transformovať na podnikateľský plán a ten úspešne v praxi aj zrealizovať.

ČO SA DOZVIETE

Ako myslia podnikatelia… Tu sa skrýva hlavný dôvod úspechu alebo neúspechu podnikateľov.

 

O tajomstvách bohatstva… Väčšina ľudí má problém s peniazmi, aj keď ich majú málo, a aj keď ich majú veľa. Problém však nie je v peniazoch, ale v postoji k nim. Peniaze sú len prostriedky, ktoré nám majú umožniť žiť plnohodnotný a bohatý život. Byť bohatí a šťastní dokážu len ľudia, ktorí poznajú tajomstvá a princípy bohatstva, a majú k peniazom správny postoj.

O marketingu a komunikácii… To čoho sa väčšina začínajúcich podnikateľov bojí je, či budú vedieť získať dostatok zákazníkov. Ak porozumiete marketingu a naučíte sa zásadám správnej komunikácie, stane sa to pre vás zábavou.

 

KEDY A KDE

 

Podnikateľský inkubátor  pozostáva z rôznych typov stretnutí  – podnikateľské semináre, osobné rozhovory  a simulovaná Biznis hra. Stretnutia prebiehajú obvykle v týždni podvečer alebo cez víkendy tak, aby sa ich mohli zúčastniť aj študenti či zamestnaní ľudia.

Ak máte záujem sa Podnikateľského inkubátora zúčastniť, napíšte nám obratom  cez odpovedný formulár. Pripojte informáciu z akého ste mesta  a my Vám pošleme informáciu, kedy sa otvorí inkubátor práve vo vašej blízkosti.